Natura Siberica Hakkında

Rusya Sibirya bölgesi doğal ortamı binlerce yıldır değişmeden kalmış ve bugün dünyanın el değmemiş nadir güzelliklerinden birisi olmayı başarmıştır. Sert iklim koşullarında hayatta kalabilen Sibirya bitki örtüsü güçlü anti-oksidan özelliklere sahiptir. Organik kozmetik markamız Natura Siberica gençlik ve güzellik için bu eşsiz bitki örtüsünün yararlı ürünlerini kullanır. Gelişmiş Natura Siberica laboratuvarlarında maksimum etkiyi elde etmek için en uygun bitkiler seçilir ve doğru formüller yaratılır.


Ürünlerimiz organik kozmetik ürünlerdir ve Avrupa organik ürün standartlarına uyumlarını belgeleyen çok sayıda prestijli sertifikaları (ICEA, ECOCERT, COSMOS standart, BDIH) bulunmaktadır.


Natura Siberica doğaya ve insanlığa karşı görevlerinin bilincinde olan bir markadır. 2012 yılından bu yana Kuzey Sibirya da yaşayan yerli halk desteklenmekte ve 70.000 den fazla nadir bitki tekrar ekilmektedir. Zor şartlarda yaşam mücadelesi veren bu topluluklar desteklenirken ekolojik dengenin devamı için çalışmalar önceliğimizdir.


Tüketicilerimiz Natura Siberica markasının doğaya dost yaklaşımını, etkisini ve ulaşılabilirliğini takdir etmektedirler. Her geçen yıl artan marka takipçilerimiz sayesinde Japonya, Hong Kong, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya da en çok tercih edilen organik kozmetik markası olduk. Müşterilerimizin etkili ve sağlıklı ürünlerimiz için teşekkürleri en büyük gurur kaynağımızdır.


Natura Siberica çok sayıda uluslararası ödüller almıştır. Bazıları:


  1. * En İyi Doğaya Dost Ürün Ödülü, Cosmoprof 2012 İtalya
  2. * Anneler & Bebekleri için En iyi Organik Ürün Ödülü 2013, İngiltere
  3. * En İyi Ürün Ödülü 2013, Rusya
  4. * En İyi Yüz Bakımı Ürünleri Ödülü, Beyond Beauty Organizasyonu Paris- Fransa.